Egyéb
Hajózás (37 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
hajózás
(37)
Technika
akvarell
egyéb
olaj
(24)
vegyes technika
art deco
impresszionizmus
modern
naturalista
(7)
pop art
szecesszió
(7)
(19)
Hordozó
egyéb
fa
karton
(9)
papír
vászon
(16)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(18)
nagy (80 cm-től)
(12)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(27)
(7)
(24)
(12)
eredeti
(15)
ismeretlen
(22)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(14)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
(9)
37 tétel
Egyéb
Hajózás
Szignózott akvarell
Szignózott olaj festmény
Szignózott olaj festmény
TAVASZY NOÉMI Naplemente Fonyódról vitorlással
PIERRE JEAN JACQUES FARDON (1873-1930) Befagyott hajó 1890
Szignózott akvarell
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
SZÉP VITRINBEN LÁTHATÓ HAJÓS CSOMOZÁS BEMUTATÁSA,MUTATÓS HAJÓS AJÁNDÉK TÁRGY
VIDÁM HANGULATÚ MEDITERRÁN HAJÓS LÁTKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
HAJÓS MEDITERRÁN LÁTKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,
NAGY MÉRETŰ VITORLÁS HAJÓS OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,EGYEDI MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT ALKOTÁS
NAPLEMENTÉS,HAJÓS LÁTKÉP,OALJ VÁSZON FESTMÉNY,NAGYON SZÉP SZÍNVILÁGÚ MUTATÓS ALKOTÁS
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
ABSZTRAKT KÉP
Szignózott olaj,festmény
Szignós, ismeretlen eredetű olaj festmény kartonon, kissé kiszáradt keretben, méret jelezve!
Eladó hajós festmény!
Vitorlás hajók
10 ft-ról! Nagyméretű festmény!
Vén Emil "Kikötő"
Vén Emil "Kikötő"
Udvardy Pál "Vízpart"
1ft-ról!Hagyatékból jelzett festmény!
Egry József festmény
Háry Gyula "Tájkép"
Somogyi István Akvarell
Somogyi István Akvarell
A.Thomas "Életkép"
Öböl hajókkal! Nincs minimál ár
Velencei olaj -vászon
Selyemre festve!!! Halász kunyhó! Régi!!
Nagyon szép olajfestmény, vízparti részlet keretben, szignózott, jelzett festmény
Olajfestmény fa keretben