Egyéb
Vadászat, halászat (5 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
vadászat, halászat
Technika
olaj
vegyes technika
naturalista
szecesszió
Hordozó
fa
karton
vászon
Legnagyobb méret
közepes (80 cm-ig)
Szignó
nem szignózott
szignózott
ismeretlen
5 tétel
Egyéb
Vadászat, halászat
Címer kupola üveges képkeretben
Pipázó vadász (különleges ajánlat)
Pólya Tibor "Vadászok"
5000ft-ról! Hagyatékból!