Egyéb
Mitológia (9 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
mitológia
(9)
Technika
akvarell
egyéb
olaj
barokk
klasszicizmus
szecesszió
Hordozó
fa
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(8)
Szignó
szignózott
(8)
(8)
ismeretlen
(9)
9 tétel
Egyéb
Mitológia
Akvarell festmény
Akvarell festmény
Akvarell festmény
Akvarell festmény
Chagall jelzéssel
Benczúr Gyula "Faun"
Benczúr Gyula "Faun"
Mednyánszky László"Női portré"
"Faun"