Egyéb
Tenger (18 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
tenger
(18)
Technika
akvarell
olaj
(16)
avantgard
modern
naturalista
szecesszió
(10)
Hordozó
fa
karton
papír
vászon
(12)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(11)
nagy (80 cm-től)
Szignó
szignózott
(18)
(14)
eredeti
ismeretlen
(13)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
18 tétel
Egyéb
Tenger
Hajók a tengeren. Szép régi festmény, ismeretlen szignó.
Olaj festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott akvarell
Vaszary János festmény
MÉRETESNÉL NAGYOBB OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,VILÁGÍTÓ NAPSUGARAK BERAGYOGJÁK A TÁJAT VIHAR UTÁN
HATALMAS 121 x 71 cm BLONDER SZÉP KERETBEN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,BRUTÁLISAN JÓL MEGFESTETT VÍZPARTI
Képcsarnokos festmény
Kárpáti Jenő"Tájkép"
Kézdi Kovács Elemér"Vitorlások"
Ligeti Antal(1823-1890)"Tájkép"
"Benczúr" Ember küzdj - olajfestmény
Zorád Géza "Tájkép"
Telepy Károly"Tenger öböl"
Kárpáthy Jenő "Tenger"
Vén Emil"Vitorlás kikötő"
Klement Zoltán "Tájkép"