Egyéb
Utcakép (92 tétel)
Egyéb
(8396)
Absztrakt
(521)
Akt
(255)
Állatok
(297)
Csatajelenet
(11)
Csendélet
(1014)
Egyéb téma
(582)
Egyházi
(224)
Életkép
(1500)
Emberek
(465)
Enteriőr
(58)
Hajózás
(84)
Mitológia
(25)
Portré
(642)
Tájkép
(2100)
Tájkép, utcakép
(206)
Tenger
(45)
Természet
(108)
Történelmi
(14)
Utcakép
(236)
Vadászat, halászat
(9)
Téma
utcakép
(92)
Technika
akvarell
(16)
egyéb
olaj
(56)
pasztell
(7)
tempera
vegyes technika
ismeretlen
absztrakt
impresszionizmus
keleti
modern
naturalista
(16)
szecesszió
(15)
(51)
Hordozó
egyéb
fa
(15)
karton
(19)
papír
(25)
vászon
(29)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(9)
közepes (80 cm-ig)
(64)
nagy (80 cm-től)
(17)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(79)
(9)
(13)
(49)
restaurált
sérült
(28)
eredeti
(41)
ismeretlen
(51)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(39)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(16)
nem
(23)
92 tétel
Egyéb
Utcakép
1. oldal / 2
Szignózott olaj festmény
ISMERETLEN Keleti orientalista mű
1 forintról ! Így került hozzám!
TAVASZY NOÉMI Ferencváros Liliom utca
TURMAYER SÁNDOR (1879-1953) Tabán
Koch Vilmos - Budai táj
Szignózott olaj festmény
Miháltz Pál - Falu
Szignózott olaj festmény
Scholtz Endre (1959- ): Utcakép
M. de Corini. festmény
Szignózott olaj festmény
Gulácsy L. jelzéssel
Czobel szignóval Párizsi Szajna festmény
Ruhateregetés ( Nagybánya )
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Antik kép
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
BOJTOR KÁROLY Soproni tél
Bartha László: Éjszaka az óvárosban
Ziffer Sándor pasztell festménye
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Szatmári Horváth Kálmán (1890-1957) Falusi Utca
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Vaszary J. jelzéssel
Mustó János. Havas Házak!
Barcsay Jenő Kompozíció című geometrikus absztrakt festménye
NAGY OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,NAGYON JÓL MEGFESTETT UTCA LÁTKÉP,
NAGY MÉRETŰ OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,SZÉP SZÍNVILÁGÚ UTCA LÁTKÉP,NAGYON-NAGYON JÓ FESTMÉNY
NAGY MÉRETŰ 81 x 62 cm KERETBEN MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT MEDITERRÁN UTCAKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
MÉRETESNÉL KICSIT NAGYOBB BRUTÁLISAN JÓL MEGFESTETT TANYASI LÁTKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL - SZENTENRE HAJÓRÓL NÉZVE
NAGY 1920-40 ÉVEKBEN MEGFESTETT MODERN OLAJ VÁSZON FESTMÈNY,GYÖNYÖRŰ NAPKELTÉS UTCAKÉP
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
MÉRETES 76 x59 cm ANTIK BLONDER KERETBEN NAGYON JÓL MEGFESTETT VÍZPARTI UTCAKÉP,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
MÉRETES MODERN FRANCIA STÍLUSBAN MEGFESTETT UTCA ÉLETKÉP,OLAJ FESTMÉNY,
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF TUSRAJZ SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - TÁRNOK UTCA
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - PILLANGÓ PARK
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL
Ziffer Sándor jelzéssel
Major István - A barnagi templom
Szignózott olaj,festmény
Szignózott olaj,festmény
Leonid Afremov után szabadon vászon festmény
Kis István
Agárdi Soós Lajos
Olaj,karton festmény szignóval
Szignós festmény NMÁ!! 1 Ft!
Kmetty jelzéssel
Iványi Grünwald B. jelzéssel
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: