Kép, grafika (55 tétel)
(55)
Acélmetszet
Akvarell
Ceruzarajz
Egyéb
Fametszet
Grafika
(8)
Linóleummetszet
Litográfia
Nyomat
Pasztell
Rézkarc
(21)
Selyemkép
Tűzzománc
Téma
absztrakt
akt
egyéb téma
(8)
életkép
emberek
hajózás
mitológia
portré
tájkép
(12)
természet
utcakép
(11)
További opciók ...
Technika
Hordozó
fa
karton
papír
(26)
selyem
(19)
absztrakt
art deco
avantgard
biedermeier
minimalizmus
modern
naturalista
realizmus
szecesszió
(35)
További opciók ...
1800-1899
(10)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
ismeretlen
(21)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(24)
(21)
(24)
sérült
eredeti
(39)
ismeretlen
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(25)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(11)
nem
(14)
L��
(55 tétel)
Keresőszó: L��
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Patak partján", linómetszet, 61x43 cm
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Bányászok", linómetszet, képeken a cm
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Ajka, Alumíniumkombinát", linómetszet, 42x60 a cm
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé, linómetszet, 31x22 cm
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: "Téglagyár, Kunszentmárton határában ", vegyestechn., 28x20 cm
L. ROHBOCK : VASHÁMOR OLÁHFALU MELLETT - EREDETI ACÉLMETSZET
L. ROHBOCK : BRASSÓ A DÉLNYUGATI OLDALRÓL - EREDETI ACÉLMETSZET
(K) L. Presits Lujza tűzzománc képe 19x31 cm kerettel
Szeged, szines litográfia keretben, L. Rohbock (1824-1893) acélmetszete
L. Bartha rézkarc , 4 / 50 . Paris 1927 . 30 x 26 cm
Gyulai L: Carmina Burana
Konok Tamás, kompozíció, Szitanyomat,Papír, J.b.l.: 16/100 J.j.l.:Konok 250 x 250 mm
Vaszary János, Hölgyek, ceruzarajz-művészkarton,17x22cm, eredeti kerettel 31x36cm, üvegezve, j.j.l.
A vaci temetö Pesten,eredeti Acelmetszet, L.ROHBOCK kepe utän metszette F.Hablitschek
Mária kis Jézussa,l galambokkal. 52 x 120 cm. fekete-fehér fotópapír utólag megszínezve
Lukovszky L.(1922-1981) Öreg nyárfa szin.rézkarc 51x44 cm
Fa intarzia kép grandiózus L
L. BALESTRIERI-LEO ARNDT: BEETHOVEN, EREDETI RÉZKARC
Dobroszláv L.
KOZMA L. RAJZAI RÉVÉSZ BÉLA NOVELLÁIHOZ! /HAMUPIPŐKE/
Csurgói Máté L. /1931-2001/Földvári móló rézkarc,jelz.,szám.
Andrew részére! L. Adamus, selyemre nyomott, hibátlan, gyönyörű kép a Bécsi Várszínházról.
Lőrincz Vitus Tűzzománc kép zenélő nőalakka,l 20x30 cm
Csabai-Ékes L: Artdeco fametszet
L.Boilly litográfiák
Szűr Szabó József (1902-1993) SZÁMVETÉS Technika: akvarell, papír Méret: 44 x 55 cm j.b.l.: Szűr
Szász Endre: Faun l (Nyomat!)
Aknay János l sokszorosított grafika.
Novák L-Dunakanyar rézkarc
L. Rohbock acélmetszet (Magyarország és Erdély eredeti képekben 1864)
L. RITÓK NÓRA "TAVASZTÜNDÉR" 1998 (33X46) FESTMÉNY GRAFIKA EREDETI
Kassák L:Képarchitektúra
Dobroszláv L. akvarellrajz
Pándy L.: Pipázó férfi, grafika
W.L. Leitch Palermoi Katedrális régi nyomat 58x49 cm
L. Rohbock - Hentzi Emléke Budán - L. Oeder - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A Tetye Pécs mellett - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Eger délrőll - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A görög egyház az Aldunasoron - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Veszprém - L. Oeder - acélmetszet - 19. század
Elefánt, színes nyomat 1896, állat, eredeti, Afrika, India, Fischer L., régi
0I047 L. Corsari tengerparti táj nyomat keretben
Arató Gy - L.R. art deco különleges metszet
Csurgói Máté L. (1931-) Látkép a Dunával/Budapest
Aknay János l Művészpéldány sokszorosított grafika.
K L jelzéssel Absztrakt kép
Horváth L. Adrián grafikusművész: Vándor
Szines rézkarc/kiss L.
Mednyánszky L.: Debrecen főtere (1893)
Rohbock L.: Nagymaros és Visegrád látképe (1860)
Azary Prihoda István: Ülő Női Akt j.j.l
L.Rohbock - Az Alagút bejárata (1856)
Goró L.: A vöröstoronyi szoros (1901)