Kép, grafika (15 tétel)
(15)
Linóleummetszet
(10)
Litográfia
Rézkarc
Téma
életkép
hajózás
tájkép
utcakép
(9)
Technika
vegyes
Hordozó
karton
papír
(7)
art deco
expresszionizmus
realizmus
(12)
1900-1949
1950-1969
(10)
Szignó
szignózott
(9)
eredeti
(14)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(8)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
alexin
(15 tétel)
Keresőszó: alexin
Alexin Andor: Tihanyi részlet - linómetszet
A szabadság útján 1944-74 - 15 metszet albumban - Koszta, Kiss, Ruzicskay, Lipták, Gaburek, Alexin,.
Alex Eckener (1870-1944): Kikötői részlet, Flensburg, 1911 - rézkarc eredeti keretezésben
Alexin Andor (1921-) : Pécsi este
ALEXIN ANDOR LÁSZLÓ : Késmárki este 1969 linómetszet
Alexin 966 Téli részlet linómetszet
Alexin: Orosházi út rézkarc
Alexin Andor linómetszet
Alexin Andor színes rézkarc 834
Alexin Andor Községi Híd című képe
Alexin Andor László: Pécsi este linó
Alexin Andor (1921-2003) : Szentendre II.
Alexin Andor: Városkép 1966
Akció ! Alexin Alkonyat linómetszet ü.alatt kerettel
Leon Alex 1932 A zsebes rézkarc Mesteri munka ! 46x35,5