Kép, grafika (5 tétel)
Nyomat
Rézkarc
Téma
emberek
tájkép
Hordozó
papír
szecesszió
2000-
Szignó
nem szignózott
szignózott
eredeti
ismeretlen
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
bauer
(5 tétel)
Keresőszó: bauer
Péceli Bauer Margit rézkarc
Karácsonyi mese szecessziós reprint nyomat 1914 John Bauer kos kecskebak piros sapka fiú hóesés tél
Bauer jelz. (20.sz.első fele) - Téli városrészlet
R. Bauer J. színes rézkarcok