Kép, grafika (267 tétel)
(267)
Akvarell
(8)
Ceruzarajz
Egyéb
(38)
Fametszet
(12)
Grafika
(17)
Linóleummetszet
(9)
Litográfia
(25)
Nyomat
(25)
Pasztell
Plakát
Rézkarc
(115)
Selyemkép
Tempera
Tus
Téma
absztrakt
akt
állatok
egyéb téma
(35)
egyházi
életkép
(10)
emberek
(8)
hajózás
portré
tájkép
(79)
természet
történelmi
(9)
utcakép
(57)
(54)
További opciók ...
Technika
Hordozó
fa
karton
(14)
papír
(170)
vászon
(8)
(71)
art deco
expresszionizmus
futurista
klasszicizmus
minimalizmus
modern
(24)
naturalista
(9)
pop art
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
szocreál
szürrealizmus
(209)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(52)
1900-1949
(26)
1950-1969
(24)
1970-1989
(21)
1990-1999
2000-
(13)
ismeretlen
(118)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(20)
szignózott
(125)
(120)
(74)
(61)
sérült
eredeti
(243)
ismeretlen
(12)
korai reprodukció
modern reprodukció
(7)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(188)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(133)
nem
(55)
budapest
(267 tétel)
Keresőszó: budapest
1. oldal / 5
Gross Arnold (1929-2015): Budapest - Rézkarc/papír, 16.5 cm x 26 cm, jjl.: Gross Arnold EREDETI!!!
Gaál Domokos : Budapest
Vertel József (1922 – 1993): Halászbástya, Mátyás-templom (Budapest, rézkarc)
Raidl Antal - Észak Budapesti gyárak - 1924 - akvarell -
Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906. augusztus 13. – Budapest, 1990. január 27.) Grafika.
Budapest sorszámozott leporellóba gyűjtött rézkarcok több művésztől, Budapest 9 db
Budapest retro! Kondor Lajos ritka hajójavítás című rézkarca 1965-ből
Élesdy István (1912-1987): Budapest, 1964 - nagyméretű, eredeti rézkarc
Szabó Vladimir - Budapest Kelet felől (Nagy méretű)
Krón Béla - Budapesti látkép című rézkarca, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
Szabó Vladimir - Budapest (Nagy méretű)
Conrád Gyula "Padlásszobám ablakából" színezett rézkarc, Budapest látkép, Lánchíd !
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás-templom (rézkarc keretben) Budapest, Budai Vár
Gaál Domokos: Kikötő az Alsó Duna-soron (rézkarc) - budapesti látkép a 19. századból, hajózás
Budapesti részlet a Halászbástyával- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
Budapesti részlet a Szent Gellért-szoborral- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
1971 LENYGEL - MAGYAR VADÁSZATI VILÁGKIÁLLÍTÁS BUDAPEST LINO PLAKÁT
Budapest felszabadulás tér- rézkarc
ZÓRÁD JELZÉSSEL TABÁN HOLDVILÁG UTCA AKVARELL FESTMÉNY BUDAPEST + korabeli aranyozott keret
G029.98 Rézkarc - Szabadság híd - Budapest - Vertel József (1922-1993)
BUDAPEST OPERA jelmez terv jelzett színes grafika
BUDAPEST BUDA JELZETT METSZET KÉP CSÁSZÁR MALOM ÉS FÜRDŐ CCA. 1850
Stettner Béla (1928-1984): Budapest látképe a város egyesítésének 100. évfordulóján, 1973
Prihoda István Akt Kolozsvár, 1891. november 15. – Budapest, 1965 november 22.
BUDAPEST VÁRNEGYED ORSZÁGHÁZ UTCA ÉLESDY ISTVÁN
Gaál Domokos: Budapest rézkarc
MAGYARORSZÁG CÍMERE CÍMER HEROLDIKA MŰINTÉZET BUDAPEST
G2021.79 Budapest litho Klösz Budapest F.k. Koszka Gusztáv - Első Hazai Pesti Tkp. idejében
Csurgói Máté Lajos (1931-2001) : Budapesti látkép
BUDAPEST LÁTKÉP 11 DB JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL
ÓRIÁS , 127 CM BUDAPEST LITHOGRÁFIA BUDA LÁNCHID BLONDEL KERET 1908
NAGY MÉRETŰ PANORÁMA FELVÉTEL LITOGRÁFIA BUDAPEST 1896
Hepp Edit (1947- ): Pesti Vigadó, rézkarc (kerettel 45x63 cm) budapesti nevezetesség
Varga Nándor Lajos (1895-1978) / Malév gép Budapest fölött
Élesdy István Festő , Grafikus: Budapest utcarészlet rézkarc
Bayor Ágost: Budapest, Halászbástya
Imre István : Budapest látképe gyönyörű
Budapesti látkép rézkarc 47x32 cm.
G029.99 Rézkarc - Budapest - Gönczi Béla
BUDAPEST PESTH ERZSÉBET KIRÁLYNÉ KORHÁZ LÁTOGATÁS JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL
Gross Arnold - Budapest.16 x 26 cm színezett rézkarc
Gross Arnold (1929-2015) - A kék álmok városa (Budapest) (1968) című rézkarca /26x15,5 cm/
BUDAPEST HALÁSZBÁSTYA SZENT ISTVÁN LOVAS SZOBOR ALÁÍRT KÉP
1H711 Horváth Lőrinc : "Budapest Közraktár utca" 1978
BUDAPEST VÁR VÁRNEGYED BÉCSI KAPÚ TÉR JELZETT RÉZKARC 1978
CSURGÓI MÁTÉ LAJOS: BUDAPEST TABÁN aláirt rézkarc
ART -DECO BUDAPESTI RÉZKARC PAULOVITS PÁL (1892-19759)
Egyedi termék honvedusnak, MALÉV BUDAPEST reprint plakát
Csurgó Máté Budapest látkép színes nagy méretű rézkarca eladó
NAGYON RITKA! Takáts Márton: Budapest Hommage á Piranesi (Margit híd) - eredeti rézkarc
André Kertész (1894-1985) - Szelényi Károly (1943): A Teleki téren, Budapest 1917
Csisztu Mihály: Budapest, Belváros
Budapest Lánchíd - A3 - vászon
Borsos Miklós: tus ,gyűjtemény 4 db (vázlat )Az ár 4 db vonatkozik.Személyes átadás Budapest XV. ker
Litográfiák Budapest képeivel egy német könyvből.. Kb.1885-böl..
Könyvlap Budapest, Vaskapu és a bécsi Hofburg képeivel. Kb.1885.
Csurgói Máté Lajos (1931 - 2001) : Budai hangulat (Budapest, Budai Vár)
Hatalmas ~100 éves nyomat, 119x69 cm, Budapest Könyves Kálmán magyar irodalmi és könyv részv társ
BUDAPEST BUDA + PEST DUNA PART JELZETT METSZET KÉP CCA. 1780
A Váczi temető Pesten, acélmetszet 1860, Hunfalvy, Rohbock, eredeti, Budapest, Pest, sír, metszet
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: