Kép, grafika (30 tétel)
(30)
Linóleummetszet
Litográfia
(10)
Nyomat
(8)
Plakát
Rézkarc
(7)
Tus
Tűzzománc
Téma
állatok
(20)
csendélet
egyéb téma
természet
Technika
vegyes
Hordozó
fa
karton
papír
(9)
rézlemez
vászon
(15)
avantgard
barokk
modern
naturalista
pop art
(22)
1900-1949
1970-1989
2000-
ismeretlen
(19)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(10)
(16)
(7)
eredeti
(25)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(19)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(12)
nem
(7)
kakas
(30 tétel)
Keresőszó: kakas
Kakas - tusrajz - 36*27 cm kerettel
Láng Rudolf kakasos rézkarc !!!
Idegen tyúkfajok, egyszín nyomat 1885, Magyar Lexikon, Rautmann Frigyes, baromfi, tyúk, kakas, régi
Láng Rudolf rézkarc , kakas,
Snyders - Egy kofa kakassal - vakrámás vászon reprint
Magyar és idegen kakas és tyúk, egyszín nyomat 1885, Magyar Lexikon, Rautmann Frigyes, baromfi
18. századi kínai selyem festmény reprint nyomata, arany fácán kakas tojó tavasz virágzó barackfa
Barabás Lajos - Kakas - rekeszzománc vörösréz lemezen - tűzzománc
Ukrán húsvét- fa táblakép,falikép kakassal,tojással
Maurice Pillard Verneuil - Kakasok - reprint
Baromfi, litográfia 1893, német, színes nyomat, tyúk, kakas, kacsa, galamb, fácán, liba, madár
Baromfi (2), litográfia 1893, német, színes nyomat, tyúk, kakas, kacsa, galamb, fácán, liba, madár
Tyúkfajták, litográfia 1898 (12), színes nyomat, eredeti, magyar, tyúk, kakas, törpetyúk, brabanti
Válogatott szárnyas állatok (1), egyszín nyomat 1885, Magyar Lexikon, Rautmann , galamb, tyúk, kakas
Tyúkok, színes nyomat 1896, német nyelvű, litográfia, eredeti, tyúk, fajta, madár, kakas, olasz
Vintage kutyaeledel plakát reprint nyomat, kutya agár bernáthegyi fehér barna kakas keksz lány gazdi
Tóth Gyula: Kakas és tyúk, 1919
Tyúkok, színes nyomat 1894, német nyelvű, litográfia, eredeti, tyúk, fajta, madár, kakas, olasz
Tyúkok, színes nyomat 1888, német nyelvű, litográfia, eredeti, tyúk, fajta, madár, kakas, olasz
Tyúkok, színes nyomat 1904, német nyelvű, litográfia, eredeti, tyúk, fajta, madár, kakas, baromfi
Tyúkfajták, 1898, litográfia, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, tyúk, kakas, törpetyúk, régi
HAÁSZ ÁGNES (1951-) VIASKODÓ KAKASOK RÉZKARC MODERN RETRO KÉPZŐMŰVÉSZETI ALKOTÁS
Tyúkfajták, színes nyomat 1898, tyúk, kakas, arany bantam, háziállat, eredeti, régi, brahmaputra
Rézkarc - Kakas (színes tarajával)
Láng Rudolf: Kakas szarvasbogárral (rézkarc)
kakasok
Würtz Ádám: Kakas