Kép, grafika (19 tétel)
(19)
Egyéb
Grafika
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
Selyemkép
Téma
akt
egyéb téma
életkép
emberek
tájkép
(7)
Hordozó
karton
papír
(8)
rézlemez
selyem
(8)
keleti
modern
realizmus
szecesszió
(15)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
1990-1999
ismeretlen
(10)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(11)
sérült
eredeti
(8)
ismeretlen
(8)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
romantikus
(19 tétel)
Keresőszó: romantikus
Rudnay Gyula: Naplemente (rézkarc) alkonyati táj, romantikus
1930 körüli selyemre festett romantikus jelenet keretben
Huszár kedvesével , romantikus régi olajnyomat keretezve
Szerenád romantikus sziluett gobelin kép 35x25
Romantikus párt ábrázoló antik kép, színes nyomat
Romantikus,selyemkép
HATALMAS PAZAR ÉS LÁTVÁNYOS FA KERETES ROMANTIKUS KERT JELENET ÉLETKÉPPEL FALIKÁRPIT KÉP !
Romantikus, középkori jelenetes réz kép
cca 1850 ... romantikus táj : ESZTERGOM LÁTKÉP PÁRKÁNY FELŐL !!!
Le réveil D'Anette, romantikus litográfia, öreg, méret jelezve! Remek állapotban!
A rózsák között, ütött-kopott romantikus kép
Erotikus művészi fotó lóval, romantikus fotográfia, hátulján jelzett kép keretben
Hibátlan rézkarc! ("Romantikus táj")
Akció! 2/3! Hatalmas romantikus kép, igényes keretben, üveg mögött, nagyon súlyos!
Domború romantikus kép, méret jelezve
Antik romantikus jelenet , ovális képkeret
6/5 GRoSS Arnold: Balaton (a Badacsonnyal) - Romantikus rézkarc
ROMANTIKUS NŐI AKTOK A TÁJBAN NYOMAT FESTMÉNY
Hans Zatzka; romantikus szentkép, olajfestmény-nyomat,