Kép, grafika (77 tétel)
(77)
Egyéb
(37)
Fametszet
Litográfia
Nyomat
Rézkarc
(20)
Selyemkép
(7)
Tűzzománc
Téma
absztrakt
állatok
csendélet
egyéb téma
egyházi
életkép
emberek
mitológia
tájkép
természet
történelmi
utcakép
(49)
További opciók ...
Technika
Hordozó
fa
karton
papír
(7)
rézlemez
(21)
selyem
(37)
art deco
barokk
keleti
modern
naturalista
szecesszió
szocreál
(60)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
(10)
ismeretlen
(52)
Szignó
nem szignózott
(22)
szignózott
(15)
(39)
(23)
(24)
eredeti
(33)
ismeretlen
(38)
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(28)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(13)
nem
(15)
réz
(77 tétel)
Keresőszó: réz
1. oldal / 2
Réz dombornyomott kép
Ritka Réz Afrikai állattal ábrázoló kép 3D
Ritka Réz karc Afrikai képet állattal benne ábrázoló kép 3D
Arató István réz képe
Zománcozott vörös réz kép kollekció bőr keretben
Réz dombormintás falikép nő virággal
Réz dombormintás falikép Női profil
3 db régi lengyel Zakopane égetett fa tányér réz berakással intarziával
Kis réz kép madaras
Fa alapon réz plakett - Szűz Mária -, réz támasztékkal. Vanneki! Jókai.
Nechánszky József Csopaki Faluvég Réz Karc
Amerigo Tot réz karc.
2 DB RÉZ LEMEZ DOMBORÍTOTT FALI KÉP IMÁDKOZÓ KISLÁNY ÉS KISFIÚ G 99/2
Réz dombormintás falikép madár fiókáival
Réz miniatűr kép
Réz dombormintás falikép Misa mackó
Misa mackó - Moszkva -83 olimpiai réz falikép
Kép,nagyméretű 120X28 cm. domborított réz lemez jelképes áron!
Antik Képkeret Réz Veretekkel,Antik Képpel.Wien 1898.
Selyemkép réz keretben, ovális
Albrecht Durer rez tabla
KÉP - GYÓGYNÖVÉNYES NYOMAT - 30 x 24 - RÉZ - ÜVEG - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Régi dombormintás áttört réz kép üveggel.
Fa alapon, réz, díszes falikép eladó!
Ásvány (20), ezüst, arany, platina, termés réz, azurit, arzén, litográfia 1899, eredeti, 24 x 34 cm
Dombornyomott réz falikép
Jelzett, iparművészeti, réz, fali kép "Nyár" című (női alak) eladó
Antik réz domborkép (Honfoglalás) /1900-as évek eleje/
Nagyon szép színes réz karc selymen, fa keretben.
Réz dombormintás falikép bányász
Fali kép , réz betéttel
Szecessziós stílusú tűzzománc faliképek réz keretben
Virágtündérek _ tűzzománc faliképek réz keretben
Régi keretezett Olasz réz nyomat.
Réz falikép
Réz nyomólemez IV. (XIX. század)
Antik miniatúra kép gyönyörű réz keretben
Vörös-,s.réz szürke marha falikép
Falikép, réz középpel
Olasz selyemkép réz keretben 2.
Romantikus, középkori jelenetes réz kép
Olasz selyemkép réz keretben 1.
Antik réz szentkép és két kis réz kép
Józsa János Debreceni Madonna réz karc
2 db szláv réz falikép, szép állapotban, méret jelezve!
zománc díszítésű, réz falikép
Smaragd, gránátkő, arzenikon, és arany, réz, platina, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, ásvány
Nagyméretű lovas motívumos retro réz falikép / falidísz
Réz keretű kis kép
0X645 Plasztikus réz falikép női portré
Régi orosz kézműves savmaratott réz falikép
női fej réz lemezen
Nyolcszögletes dombormintás aranyozott réz keretben majolika hatású kép színes madárral
2 db Nyolcszögletes dombormintás aranyozott réz keretben majolika hatású kép színes madár és virág
Két ikon, falapon, réz-domborlemez kivitelezéssel, szegecselve, egyik tűzzománc, másik csontporos
Arany, réz, platina és smaragd, gránátkő, arzenikon, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, ásvány
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: