Nyomat
Egyházi (150 tétel)
Nyomat
(3764)
Absztrakt
(429)
Akt
(134)
Állatok
(239)
Csatajelent
(15)
Csendélet
(95)
Egyéb téma
(1181)
Egyházi
(168)
Életkép
(366)
Emberek
(299)
Enteriőr
(14)
Hajózás
(21)
Mitológia
(47)
Portré
(160)
Tájkép
(169)
Tenger
(21)
Természet
(122)
Történelmi
(125)
Utcakép
(112)
Vadászat, halászat
(47)
Téma
egyházi
(150)
Hordozó
fa
(13)
karton
(18)
papír
(58)
rézlemez
vászon
(21)
(38)
art deco
avantgard
barokk
(11)
biedermeier
expresszionizmus
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
(12)
modern
naturalista
poszt-modern
realizmus
rokokó
szecesszió
szimbolizmus
(7)
szürrealizmus
(99)
További opciók ...
1800-1899
(11)
1900-1949
(30)
1950-1969
1970-1989
(8)
1990-1999
2000-
(27)
ismeretlen
(10)
(61)
Szignó
nem szignózott
(68)
szignózott
(23)
(59)
(41)
(58)
sérült
(8)
eredeti
(32)
ismeretlen
(57)
korai reprodukció
(23)
modern reprodukció
(36)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(32)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(21)
nem
(11)
150 tétel
Nyomat
Egyházi
1. oldal / 2
Őrangyal kisgyermekkel Hummel grafika
Nagy méretű vallási témájú kép
Tiepolo - A keresztre feszítés - vászon reprint
A.A. Dürer Apokalipszis négy lovasa - nyomat alumínium lemezen-Retro kép a 60-70-es évekből
Albrecht Dürer nyomat 3
Albrecht Dürer nyomat
Házi áldás és imádság
Gyógyító Szent Rafael arkangyal,90x85cm 2 kisebb másolata jelzett, Prima díjastól. Károlyfi /1952
Régi Szűz Mária a Kisjézussal nyomat szép régi aranyozott keretében
ALBRECHT DÜRER: Az Apokalipszis négy lovasa
Szűz Mària vàszon kép nagy méretű! Imàdkozó vallàsi , egyházi jellegű ! Festőnek is
Leonardo da Vinci - Utolsó vacsora - reprint
Ikon nyomat
SZALAY LAJOS: "JÚDÁS BÉRE" - NYOMAT
Caravaggio - Töviskoronázás - vakrámás vászon reprint
Munkácsy Mihály(1844-1900): Golgota,óriási aquarell-facsimile/fénynyom,keretezett, mérete:124 x 94cm
Albrecht Dürer nyomat 2
Leonardo da Vinci - A Szűz és a gyermek Szent Annával - reprint
Antik nyomat - Jézus az olajfák hegyén
2 db egyházi nyomat korabeli keretben
Eladó Vallasi temájú antik fali kép
Dieric Bouts - Szűz Mária kis Jézussal - vászon reprint
Antik Faliképek Marizellből
Leonardo da Vinci - Salvator Mundi - reprint
Antik parasztházas kicsi szentkép nyomat, GOLGOTA Jézus megfeszítve üveg alatt a képek szerint
Cyprián Majerník - Irgalmas szamaritánus - reprint
2 db. Szent kép
Szent festmény nyomat
Leonardo da Vinci - Angyali üdvözlet - reprint
RÉGI SVÁB FALIKÉP- ASZTALI ÁLDÁS, NYOMDAI NYOMAT (M11/2)
Van Dyck - Szent Ferenc a kereszt tövében - reprint
Liliomtanulmány, festményreprodukció (1526 Albrecht Dürer )
Régi szentkép! Mária a gyermekkel! Szép fa keretben, üveg mögött (NYOMAT) 54x55cm!
(K) Szép régi C: Vogel nyomat 70x82 cm kerettel
SZÉP KERETEZETT XX.sz elei SZENT CSALÁD SZENTKÉP NYOMAT EREDETI SZECESSZIÓS FAKERETBEN!
Abbott Handerson Thayer - Angyal - reprint
2db szecessziós nyomat fa keretben
Remedios Varo Napkeleti bölcsek reprint nyomat, Három királyok, teve sivatag palást korona kék ég
Edward Jones - Betlehem - vászon reprint
Bosch - Betlehem - vászon reprint
Bibliai kép (17), nyomat 1860, 22 x 25, A Szent Biblia díszes képekben, ige, II. Mos. 34, 19., Mózes
Bibliai kép (19), nyomat 1860, 21 x 25, A Szent Biblia díszes képekben, ige, II. Mos. 16, 4-17., 6.
Bibliai kép (15), nyomat 1860, 21 x 25, A Szent Biblia díszes képekben, ige, II. Mos. 31, 18., Mózes
Bibliai kép (1), nyomat 1860, 22 x 25, A Szent Biblia díszes képekben, ige, II. Mos. 2, 5. 6.
Bibliai kép (29), nyomat 1860, 22 x 26 cm, A Szent Biblia díszes képekben, ige, V. Mos. 34, 4.
Könnyező Madonna portré nyomat (akvarell?)
H. Zabateri, kb. 1920, Az Utolsó Vacsora c. nyomat keretben. 39x20 cm.
0G242 Stuck A paradicsom őrzője színes reprodukció
12 féle angyal ábrázolás, keretben
Régi szent kép 34 x 51 cm + ráma
Első szentáldozási emlék
Régi kisméretü keretezett Szentkép pár
Jézus Krisztus ábrázolás 1900 körül papírkép , színes nyomat 60x80
Angyali Üdvözlet - színes nyomat - korabeli keretben
Régi szent kép hímzett betűkkel , havasi gyopár rátéttel , üveg alatt 31 x 41 cm + ráma
Szentkép
Hummel kép nagyon kedves ábrázolással; kisgyermek ágy felett évekig szolgált.
Jézus szíve - régi nagyméretű szentkép
Világító-színeffektes "SZŰZMÁRIA-kép"
Hàzi àldàs, vitrines, különleges antik darab! 100 -120 éves ! Küldés, Madonna, kàpolna, egyházi
Bouguereau - Bacchus ifjúsága - reprint
Alfred Dedreux - Fidelité - reprint
XX. század eleje, papi portré, fénykép, 20 cm-es nagyságú.Prohászka püspök
Leonardo da Vinci - Keresztelő Szent János - reprint
MONUMENTÁLIS ANTIK ÉDER GYULA / 1875-1945 / NYOMAT 55 cm x 120 cm
Utólsó Vacsora.Szines nagy Nyomat..
Mária a kisded Jézussal. Mariano Salvador Maella (1739-1819) 80x60cm nyomat 5,5 cm faragott keret.
Odilin Redon - A csend Krisztusa - reprint
Képek párban gyönyörű keretben
Benczúr Gyula - Vajk megkeresztelkedése - reprint
Krisztus Pilátus Előtt.
Leonardo da Vinci - La Scapigliata - reprint
Régi egyházi kép,"A szent család"
50x60cm Szentkép keretben
Egyházi témájú falidísz, kép, művészi nyomat
Kép, egyházi jellegű
Black friday két hétig 60% Régi színes nyomat blondel keretben
Fém keretes Krisztus a kereszten öreg nyomat
Bibliai jelenetet ábrázoló digitális nyomat
Jézus szíve nagyméretű szentkép üvegezett fakeretben
Aknay János - Angyalpár 40 x 28 cm színes szita 2001
Sárkányölő Szent György orosz vászon nyomat
Olasz fali kép-szent antal-jelzett
0C220 Leonardo Da Vinci kép keretezve offset
Borsos Miklós: Művészet szign.nyomat 25/100
Szentkép, kb.55x70+keret, öreg, ilyen-olyan állapotban
A szent Család - egyházi nyomat
Jézus, benned bízva! - lengyel nyomat
Máriapócsi csodatevő kegykép
Hegedűs 2 LÁszló: D44
Franz Russ, 55x68, öreg Szent Család/Sacra famiglia olajnyomat
Szent kép fém lapon
Mária. Szentkép.
2 öreg olajnyomat, Franz Russ, vászon hátfallal, fészekméretük 55x68 cm+ vastag, mély keretük
Jézus Pilátus előtt fénykép, nyomat, képkivágás
Olasz IKON táblakép/ szentkép
Madonna/Szűz Mária és Jézus ábrázolás/fénykép fekete képkeretben
Franz Ittenbach festőművész – Ecce Homo című festményének olajnyomata – 84.
Kb.40x50-es, dombornyomott, aranyozott öreg szentkép, eredeti keretében
Jézus kép és Mária kép
100
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: