Rézkarc
Tájkép (344 tétel)
Rézkarc
(7955)
Absztrakt
(306)
Akt
(233)
Állatok
(267)
Csatajelent
(13)
Csendélet
(241)
Egyéb téma
(507)
Egyházi
(139)
Életkép
(1689)
Emberek
(932)
Enteriőr
(8)
Hajózás
(93)
Mitológia
(103)
Portré
(253)
Tájkép
(2060)
Tájkép, utcakép
(160)
Tenger
(25)
Természet
(128)
Történelmi
(189)
Utcakép
(558)
Vadászat, halászat
(51)
Téma
tájkép
(344)
Hordozó
fa
karton
(16)
papír
(190)
rézlemez
vászon
(132)
absztrakt
art deco
biedermeier
futurista
impresszionizmus
modern
(8)
naturalista
(12)
realizmus
(14)
szecesszió
szocreál
(300)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(59)
1900-1949
(21)
1950-1969
(42)
1970-1989
(21)
1990-1999
2000-
ismeretlen
(9)
(180)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
szignózott
(269)
(69)
(64)
(153)
sérült
eredeti
(304)
ismeretlen
(37)
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(191)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(132)
nem
(59)
344 tétel
Rézkarc
Tájkép
1. oldal / 6
HERMAN LIPÓT (1884-1972): BALATON PARTJÁN. színezett rézkarc
Paulovits színes rézkarc 707
Remsei Jenő ritka Balatoni rézkarc 466
Csurgói Máté rézkarc 453
Szignált rézkarc 416
Antik színes rézkarc 409
Szignált színes rézkarc 320
Paulovits rézkarc 249
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti öreg fűzfa (1975) - jelzett, rézkarc, üvegezett keretben
Palicz Balatoni rézkarc 937
Rozanits Tibor rézkarc 890
Kórusz József rézkarc, kb.60 centis keretben
Élesdy István ritka rézkarc 762
Szignált rézkarc 764
Komjáti Vanyerka rézkarc 752
Remsey Jenő rézkarc 747
Szignált ritka rézkarc 689
Szignált rézkarcok 5 db
Kórusz József rézkarc 471
Antik szignált rézkarc 428
Antik szignált rézkarc 405
Szőnyi István ritka rézkarc
Székely Árpád ( 1912-) színezett rézkarca. Kerettel együtt, fotók szerinti állapotban.
Antik szignált rézkarc 354
Élesdy István színes rézkarc 353
Antik szignált rézkarc 340
Szignált színes rézkarc 322
Paulovits ritka Szegedi rézkarc 298
Boros Géza balatoni rézkarc 236
Réti Mátyás színes rézkarc 237
Bence László rézkarc 866
Szabó Vladimir :Krisztína tér
Fehér Ilona Balatoni rézkarc 2 db 735
Biai Föglein István rézkarc 705
Szignált rézkarc 692
Nechánszky: Kisörsi dombokon (Balaton panorámával), rézkarc
Csisztu Mihály rézkarc 587
Kórusz József rézkarc 570
Konecsni György rézkarc 431
Boldizsár rézkarc 280
Gimes Lajos Diósgyőri vár színezett rézkarc (Miskolc)
Szines rézkarc.
Imre István Budapesti rézkarc 981
BOLDIZSÁR ISTVÁN Fák a búzatáblánál
Csergezán Pál rézkarc 802
Paulovits színes rézkarc 414
Andruskó Károly (vajdasági művész) : Halászok csónakban
Komjáti-Wanyerka Gyula ritka rézkarc 263
Ruzicskay színes rézkarc 225
Komjáti-Wanyerka Gyula színes rézkarc 211
Gross Arnold - Emlékek kertje 2 rézkarc !!!
Csàki Moronyàk Jòzsef
Remsey Jenő színes rézkarc 430
Szignált színes rézkarc 422
Gaal Domokos (1940-2009): Balaton, rézkarc
Rézkarc 19,5x16 ismeretlen művésztől
Rézkarc Szőnyi István? szignóval 30x17
OSZTRÁK WIENER WERKSTATTE ? SZIGNÁLT JUGENDSTIL RÉZKARC
Szőnyi István ritka rézkarc 200
Luzsicza Lajos : Téli táj rézkarc
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
Ugrás erre az oldalra: