Rézkarc
Tájkép (1.698 tétel)
Rézkarc
(7955)
Absztrakt
(306)
Akt
(233)
Állatok
(267)
Csatajelent
(13)
Csendélet
(240)
Egyéb téma
(507)
Egyházi
(139)
Életkép
(1689)
Emberek
(932)
Enteriőr
(8)
Hajózás
(93)
Mitológia
(103)
Portré
(253)
Tájkép
(2060)
Tájkép, utcakép
(160)
Tenger
(25)
Természet
(128)
Történelmi
(190)
Utcakép
(558)
Vadászat, halászat
(51)
Téma
tájkép
(1698)
Hordozó
fa
karton
(115)
papír
(849)
rézlemez
selyem
(721)
absztrakt
art deco
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
(8)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(12)
klasszicizmus
(29)
modern
(89)
naturalista
(80)
poszt-impresszionizmus
(14)
poszt-modern
realizmus
(65)
szecesszió
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(1369)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(16)
1900-1949
(131)
1950-1969
(251)
1970-1989
(180)
1990-1999
(13)
2000-
(21)
ismeretlen
(45)
(1036)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(24)
szignózott
(1112)
(562)
(435)
(549)
sérült
(17)
eredeti
(1453)
ismeretlen
(70)
korai reprodukció
modern reprodukció
(168)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(897)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(628)
nem
(269)
1.698 tétel
Rézkarc
Tájkép
1. oldal / 29
Gaál Domokos színezett rézkarc -" Vajdahunyad vára
Boldizsár István: Régi csárda (Kecskemét 1962)
Áron alul 2 db Csurgói Máté nagy rézkarc egyben
Laluk György (1954-2020): Erdei út
Konecsni György (1908-1970): Tihany színes rézkarc
Csergezán Pál Szitanyomat
Szőnyi István (1894-1960) - Havas utca 38x38cm Rézkarc
Barcsay Jenő szitanyomat 10*22 cm
Szőnyi István - Virágzó fa, 1924 k., rézkarc
Feledy Gyula: Koratavasz
Molnár Gabriella: Erdő (rézkarc kerettel) nyugalmat árasztó természeti táj
Reigl Judit barátai: Zugor Sándor, Böhm Lipót, Poldi: Hűvösvölgy.
Novák Lajos festő, grafikus (1927-1989): Börzsönyi táj (szignózott)
Csergezán Pál - Nyár vége
Csisztu Mihály (1933-) : Dunakanyar
GROSS ARNOLD(1929-2015): Vajdahunyad
Csergezán Pál: Rókák
Gross Arnold : Vajdahunyad vára
Edvi Illés Aladár: Erdő
Budapest sorszámozott leporellóba gyűjtött rézkarcok több művésztől, Budapest 9 db
Csergezán Pál
Hertay Mária
Téli udvar rézkarc
Rézkarc - Németh Lajos - Tavasz
Csurgói Máté Lajos: Földvári móló
Élesdy István rézkarc ház tanya új keretben
László Gyula: Halász - rézkarc
Bayer Ágost rézkarc
FRANCIA SZINEZETT RÉZKARC szignált üveg alatt
Peter Halm Rézkarc 1854-1923 grafikus műhelye, sokszorosított eljárással készült.Landschaft címmel.
Boldizsár István rézkarc, keretezett
Gaál Domokos rézkarc, "Télutó"
Badacsonyi Sándor
NAGYON SZÉP RÉZKARC EGYSZERŰ LÉCKERETÉBEN: TANYA
Péceli Bauer Margit rézkarc
Komjáti-Wanyerka Gyula: " Nyitra megyei táj", rézkarc
Barcsay Jenő: Dombos táj
Barcsay Jenő (1900-1988) : Facsoport
Szőnyi István - Tengerpart (ritka)
Raszler Károly: Fűzfák, rézkarc
Palicz József Zagyvapart
Gross Arnold Tirnovó 1955 16x25 cm rézkarc
0S788 Jelzetlen Halászbástya Élesdy István?
Csergezán Pál (1924-1996) : Tél
CSERGEZÁN PÁL ŐSZI FOLYÓ RÉZKARC
Tuka László - Északi Balatonpart
Jurida Károly /1935-2009/rézkarc, Vajdahunyad vára, 50 x 40 cm, dúcon is jelzett.
Imre István (1918-1983) : Margitsziget
Blahos Rudolf (1917-1986) : Tihanyi kikötő
Raszler Károly: Visegrád rézkarc
Kis Péter grafikus művész Nyírfa c. rézkarc
Conrád Gyula "Padlásszobám ablakából" színezett rézkarc, Budapest látkép, Lánchíd !
Fényes Adolf (1867-1945)- Zádor István (1882-1963): MESEVÁROS
FK/046 - Remsey Jenő – Téli táj című rézkarca
Retro Kézzel festett miniatűr rézkarc képek Együtt Óbuda v Posta is
Kórusz József Grafikus : Tél Budán 1962 rézkarc
0K943 Farkas Rozália : Szépművészeti Múzeum
Budapesti részlet a Halászbástyával- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
Budapesti részlet a Szent Gellért-szoborral- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
Budai Panoráma a Dunáról - jelzett nagy méretű művészi rézkarc, 1975
60
60
80
100
1
2
3
4
5
29
Ugrás erre az oldalra: