Bútor
(1477)
Egyéb régiség
(2612)
Ékszer
(7702)
Építőelem
(40)
Ezüst tárgy
(6080)
Fémmunka
(3225)
(16449)
Gyűjtemény
(6503)
Játék, szabadidő
(98)
(2743)
Képkeret
(273)
Kerámia
(5162)
Könyv
(1468)
Lámpa, csillár
(1089)
Militária
(2334)
Műszaki régiség
(307)
Numizmatika, Pénz, Érme
(6272)
Óra
(2737)
Otthon, háztartás kellékei
(2736)
Porcelán
(26122)
Sport, szabadidő
(85)
Szobor
(1681)
Szőnyeg, Textil
(1844)
Térkép, atlasz, földgömb
(51)
Tükör
(163)
Üveg
(2678)
Vallás és spiritualizmus
(487)
Zene
(273)
1404. oldal / 1712
1 ágú réz falikar
L. Rohbock - Eger az északi oldalról - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Esztergom - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
2 ágú fa falikar
L. Rohbock - Esztergom a Székesegyház Teréről - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
Verne Gyula - Strogoff Mihály Utazása - Fraklin Társulat 1918
L. Rohbock - Óbusa s a hajómalmak - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vácz a Duna felől - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
Medveczky Jenő - Itatás
Rippl-Rónai József - Női akt szobában
L. Rohbock - Székesegyház Váczon - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Nemzeti Muzeum Pesten - G.M. Kurz - acélmetszet - 19. század
I. Világháború - 16.h.gy.e. 12. század - Kudlák István - tábori posta
L. Rohbock - Újvidék s Pétervárad - Carl Gunkel - J.M. Kolb - acélmetszet - 19. század
Eladó tájképfestmény kedvezményes áron ...Tavasz a folyónál c.
12 darabos szobor, névjegytartó tálka gyűjtemény - hagyatékból
2 pengő 1938(mosolygós)ezüst
Kisméretű art deco sárgaréz kristálycsillár
12 + 1 db késbakk !
Kinai zsirkő figura , 10 cm !
Osztrák art deco egér!
Osztrák art deco agár kutya !
Art deco osztrák kutya !
Antik zomácozott réz gyufatartó !
Régi kinai cloisonné , rekeszzománc ló !
Hatalmas Ázsiai bronz Istennő , 52 cm !
Kinai bronz sárkány , márvány talpazaton !
17-18 . századi Barok anyalfejes ón korsó , 30,5 cm !
Belga Val st. Lambert aranyozott luxus kristályok !
19 .századi ón sörös korsó !
18-19 századi nagyméretű Ón kanna , 43 cm !
Belga Val st. Lambert aranyozott luxus shaker !!
Antik olaj-ecet tartó gyönyörű kristály üvegekkel !
Michael Mörtl osztrák kerámia körbejáró lúdak , nagyon ritka !!!!!
Art deco oszták falimaszk, néger nö !
Art deco osztrák falimasz , kalapos nő !
Atik famille rose tálka !
Nagyméretű , art deco stilusú fali disz , jelzett , 52 cm!
19 századi kinai kis tál .
Ezüstözött porcelán kávés készlet !
Meisseni sárkány mintás nagy kináló tál !
Antik kinai 19 századi kék-fehér mázas tál .
Harci jelenetes famille rose váza, rendkivül szép, 42,5 cm !
19 századi antik kinai kék-fehér mázas porcelán !
Szecessziós német ón teás kávés készlet !
3 nagyméretű Hutschenreuther " Pompeji" disztányér Fabius von Gugel .
Nagyon szép wallendorf puttó , 13 cm.
102 éves "Életkép" 1916 év.
Antik 19 századi kézzel festett csésze + tányérok
LEMEZÁRUGYÁR LENDÜLET MOTORKERÉKPÁR - LENDKEREKES MOTOROS
Junghans utazó óra
Tomy sabo karlanc,miniatűrökkel eladó!Ara:14000.-
A bútor lakásberendezési folyóirat 1937 július
A magyar bútor 100 éve
Neogrády László - Libapásztor lány
60
60
80
100
1
1402
1403
1404
1405
1406
1712
Ugrás erre az oldalra: