Bútor
(1480)
Egyéb régiség
(2612)
Ékszer
(7704)
Építőelem
(40)
Ezüst tárgy
(6080)
Fémmunka
(3228)
(16455)
Gyűjtemény
(6505)
Játék, szabadidő
(98)
(2745)
Képkeret
(273)
Kerámia
(5172)
Könyv
(1471)
Lámpa, csillár
(1089)
Militária
(2334)
Műszaki régiség
(308)
Numizmatika, Pénz, Érme
(6274)
Óra
(2739)
Otthon, háztartás kellékei
(2737)
Porcelán
(26134)
Sport, szabadidő
(85)
Szobor
(1682)
Szőnyeg, Textil
(1844)
Térkép, atlasz, földgömb
(51)
Tükör
(163)
Üveg
(2679)
Vallás és spiritualizmus
(487)
Zene
(273)
1404. oldal / 1713
Cizellált Réz teás kiöntő
Tömör fa szobainas
Nagy fa faragott fali tányér virágos átmérő 40 cm
William Nicholson 1910
Herendi tálca
Herendi váza
Pálnagy Zsigmond (1896-1959) "Életkép"
"Ülő nő"
Parfüm Moschus Crazy Love
HIBÁTLAN, KISS ROÓZ ILONA KERÁMIA ! RITKA ! NINCS MINIMÁLÁR
Kengyel Zoltán képcsarnokos alkotása akvarell, papír 61 X 51 cm
Kitüntetés és kitűző csomag -hagyatékból, alkalmi áron
Georges Rouault: Blumen
II. Világháborús, náci jelzéssel ellátott kistányér, 1939.
Szobortartó, posztamens
Japán furulya
Régi Klarinét
Lakk diszdobozok
Károly Pál: Olaj festmény, tájkép, naplemente
Régi bútorok felújításához fa elemek
1,-Ft Meseszép tyúkudvaros olajfestmény,hibátlan keretben!Eredetiségére garancia van.
1,-Ft Gyönyörű rózsafagyökérből készült interziás biedermeier fadoboz az 1800-as évek végéről!
Mednyánszky szignó: Tátrai erdei tisztás, tájkép, olaj festmény, laparanyozott képkeret
1,-Ft Fonyódligeti gyermektábor,Csejtei olajfestmény!!Eredetiségére garancia van.
1,-Ft Gyönyörű rézveretes zenélő fadoboz!
Podolyák Vilmos: Tél a Szatmárhegyen, tájkép, olaj festmény
1,-Ft Gyönyörű antik női akt olajfestmény!Eredetiségére garancia van.
1,-Ft 2 db retro férfi karóra egyben!Casio és Levis,működnek!
1,-Ft Fából faragott sakk készlet táblájával!
J.Cifrus: Virág csendélet, csokor, olaj festmény
1,-Ft Gyönyörű és érdekes fém kép!Eredetiségére garancia van.
1,-Ft Gyönyörű Német olajfestmény!Eredetiségére garancia van.
Ritka Aquincumi kecske!
1,-Ft Jelzett és hibátlan régi kávéskészlet!
Monos József Csopaki táj
Bencze László
Csiszolt üveg pohár garnitúra kicsi
Csiszolt üveg pohár garnitúra nagy
ENS porcelán, fiókák
ENS porcelán, pillangó
L. Rohbock - Budavár és Krisztinaváros - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - A Zsámbéki templom - A. Fesca - acélmetszet - 19. század
Alpakka serleg
Alpakka madarak
L. Rohbock - A Pécsi Székesegyház - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Városliget Pesten - F. Hablitschek - acélmetszet - 19. század
1 ágú réz falikar
Erdélyi népművészeti terítő
2 ágú kovácsoltvas falikar
Erdélyi népművészeti terítő
Retró asztali lámpa
1 ágú réz falikar
L. Rohbock - Eger az északi oldalról - G. Hefs - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Esztergom - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
2 ágú fa falikar
L. Rohbock - Esztergom a Székesegyház Teréről - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
Verne Gyula - Strogoff Mihály Utazása - Fraklin Társulat 1918
L. Rohbock - Óbusa s a hajómalmak - J. Umbach - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Vácz a Duna felől - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
60
60
80
100
1
1402
1403
1404
1405
1406
1713
Ugrás erre az oldalra: