Összes termék (100 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(7)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
(14)
Játék, szabadidő
Militária
(62)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
antik kard
(100 tétel)
Keresőszó: antik kard
2. oldal / 2
Antik Dayak fejvadász kard! Muzeális darab!
Antik tőrös sétabot
Antik solingen vivókardok
Antik arany színű kard bross
Antik SZKÍTA kard a 18. sz. közepéről másolat
ANTIK,RÉGI JATAGÁN AZ 1700-AS ÉVEKBŐL
Régi játék fa kard - kb. 70 éves
ANTIK VÍVÓKARD EMBERFEJES MARKOLAT GOMBBAL KIÁRUSÍTÁS AJÁNLJON
Antik vívókard
2 db extrém ritka antik gyakorló vívó kard védő sisakkal
Antik vívó tőr kard jelzett koronás Magyar
Antik rúgos kés ,nagy méret ,bicska , nem tőr , kard
régi antik kard
antik kard ,szablya tok , hüvely
Kard, tör ezüst medál
Antik Kardpenge
Antik vivó kard
ANTIK .. KARD......
Antik ezüst levélbontó kard
Antik Buzogány 1850körüli ( nem másolat) EREDETI
Drasche fehér porcelán huszár karddal
Ap 471 - Antik ezüst Skócia skót bross kard pajzs
Antik láncos buzogány
2 DB IGAZI ANTIK KARD 20-30 ÉVEKBŐL
Antik kard vivókard Bartha József
Antik Afrikai Kard - Kaskara
ANTIK LEVÉLBONTÓ KARD
Különleges, nagy, ezüst arab írásos kard medál türkiz kővel
ANTIK,RÉGI BORNEÓI MANDAU FEJVADÁSZ KARD
Herendi kard Vivó
Eredeti antik japán wakizashi Eredetiség igazolással!!!
Kard antik
Antik katana kard
Antik kard Hindenburg gravírozással!
Antik kard 1800-as évek eleje
ANTIK KARD.- hibátlan.
Antik orosz kard
ANTIK-BÁRD-/Talán több 100 éves!/
201Éves Egyedi Antik yatagan kard!ritkaság!!!
Antik réz kis kardok forgó tartóval talpon falatkákhoz
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: