Porcelán
Kispest
Tál, tányér (14 tétel)
Porcelán
Kispest
(2029)
Asztalközép, kínáló
(39)
Bonbonier, doboz
(20)
Cukortartó
(37)
Csésze, pohár
(358)
Egyéb tárgy
Egyéb tárgy
(189)
Étkészlet
(38)
Falidísz
(32)
Figurális, szobor
(264)
Fűszertartó
(128)
Gyertyatartó
Hamutál
(11)
Italos készlet
(7)
Kanna, kancsó
(116)
Kaspó
(21)
Kiöntő
(57)
Korsó
(17)
Kosár
Tálca
(19)
Tál, tányér
(552)
Teás-, kávéskészlet
(68)
Váza
(51)
Terméktípus
tál, tányér
(14)
Készítő, márka
kispest
(14)
1900-1949
1950-1969
ismeretlen
(10)
antik
art deco
népi
retro
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(11)
(8)
sérült
eredeti
(11)
modern reprodukció
14 tétel
Porcelán
Kispest
Tál, tányér
Retro magyar Kispesti Grànit porcelàn. Ritka.
Retro magyar porcelàn. Kispesti Grànit csíkos kockàs
Antik Gránit pogácsás tál
Antik Gránit pogácsás tál
Gyönyörű antik Gránit kék arany leveses tál
Art deco Gránit kockás pogácsás tál. RITKA!
Régi gránit leveses tál
Gránit Kispest kistányér - sárga színben, barna sablonfestett mintával - desszertes tányér
1 Ft-ról! 6 darab GRÁNIT kistányér 20 cm átmérőjű együtt!
Gyönyörű Gránit 19.5 cm-es rirka kockás tál pogácsás paraszttál nosztalgia darab paraszti falusi
Gránit tányérok 11db
Kispesti gránit asztalközép ,tányér
1,-Ft Gyönyörű Gránit halas tányérok!
GRÁNIT Csomag