Porcelán
Kispest
Váza (7 tétel)
Porcelán
Kispest
(2029)
Asztalközép, kínáló
(39)
Bonbonier, doboz
(20)
Cukortartó
(37)
Csésze, pohár
(358)
Egyéb tárgy
Egyéb tárgy
(189)
Étkészlet
(38)
Falidísz
(32)
Figurális, szobor
(264)
Fűszertartó
(128)
Gyertyatartó
Hamutál
(11)
Italos készlet
(7)
Kanna, kancsó
(116)
Kaspó
(21)
Kiöntő
(57)
Korsó
(17)
Kosár
Tálca
(19)
Tál, tányér
(552)
Teás-, kávéskészlet
(68)
Váza
(51)
Terméktípus
váza
(7)
Készítő, márka
kispest
(7)
1950-1969
retro
Jelzett
jelzetlen
jelzett
eredeti
7 tétel
Porcelán
Kispest
Váza
Gránit rózsás,fodros szájú váza
Art deco Gránit váza
Bodrogkeresztúri? váza, retro kerámia porcelán váza - macskaszem mázzal
Gránit Kispest kisváza, virág mintás, népies hatású kaspó - Borszéky Frigyes stílusában
Antik Gránit Kispest váza virág mintával - repedt
Kispesti vázapár!! Nagyon ritka!
Nagyon szép virágos , nagy porcelán váza , aranyozva !