Szobor
Márvány (269 tétel)
Szobor
Márvány
(269)
Absztrakt
(14)
Akt
(8)
Állatábrázolás
(52)
Egyéb
(53)
Egyházi
(10)
Emberábrázolás
(93)
Híres ember
(13)
Keleti
(13)
Mitológia
(11)
Non-figuratív
Téma
absztrakt
(14)
akt
(8)
állatábrázolás
(49)
egyéb
(45)
egyházi
(9)
emberábrázolás
(95)
híres ember
(12)
keleti
(13)
mitológia
(11)
non-figuratív
További opciók ...
Anyag
alabástrom
kő
márvány
(254)
ón
Jelzés/Szignó
nincs
(103)
van
(35)
(123)
-1800
(8)
1800-1849
1850-1899
(10)
1900-1939
(38)
1940-
(49)
ismeretlen
(27)
(124)
(104)
(54)
restaurált
sérült
(8)
(94)
269 tétel
Szobor
Márvány
5. oldal / 5
Női akt,108 cm! faragott vörösmárvány
Jézus a kereszten szobor 66 cm marvany-alabastrom
BRUNSWICK ART-DEKO SZOBOR
Márvány női büszt
ANTIK MÁRVÁNY KÖNYVTÁMASZ-PÁR!
Turul-szobor márvány talapzaton
Márvány szobor
Onix elefánt
Kiss Ernő szobrász - Szobai márvány szökőkút
Bagolyszobor
Márvány doboz fedővel
Márvány-fém nagy kupa
Zsírkő szobor kínai írással,tintatartóval
Kinai szobor
Kinai szobor 2.
Márvány talpazaton bronz szobor
Indiai elefánt család
Szamár figura onix féldrágakőből !
Gyönyörű antik márvány posztamens(virágnak-szobornak)
Márvány női fej 20 cm magas
Bradex... Ghiberti Kapu részlet.
ÓNIX MÉCSESTARTÓ
Kerek szürkés barna faopál
GYÖNYÖRŰ MÁRVÁNY VÁZA RÉZ KOMBINÁCIÓVAL
HÁROM ALAKOS ART-DECO MÁRVÁNY SZOBOR !!
Oroszlánfej márvány könyvtartó pár
Márvány Női Mellszobor galambokkal
Márvány doboz fedővel
Márvány oroszlán
60
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: