Vallás és spiritualizmus (8.058 tétel)
Vallás és spiritualizmus
(8058)
Buddhizmus
(384)
Egyéb
(474)
Hinduizmus
(47)
Iszlám
(30)
Judaizmus
(549)
Kereszténység
(6574)
(2269)
(3175)
restaurált
(32)
sérült
(185)
(2105)
8.058 tétel
Vallás és spiritualizmus
135. oldal / 135
Jézus a kereszten kálvária
Mini rózsafüzér tartóval
Kifeszített Jézus réz falra akaszthatós szobra
Nagy sötétbarna feszület réz korpusszal
110 éves ima könyv!!!!
Feszületek,egyházi kegytárgyak-együtt eladók
1924-es Szűz Mária / Majdnem ingyen
Antik gipsz kegytárgyak, 44 cm.
LOURDES-I RÓZSAFÜZÉR
két darab Fa feszület réz korpusszal
Feszület domború üvegű díszes fa keretben
Muzsikáló angyal
Raffaello Madonna a kis Jézussal MEDÁL(a)
keretezett ovális alakú feszület
Asztali Sárgaréz kereszt, Sárgaréz Korpusszal
Asztali fém kereszt, fém Korpusszal
Ikon
Ón biedermeier korpusz - kereszt
60
60
80
100
1
131
132
133
134
135
Ugrás erre az oldalra: