Vallás és spiritualizmus (487 tétel)
Vallás és spiritualizmus
(487)
Buddhizmus
(16)
Egyéb
(22)
Hinduizmus
Judaizmus
(33)
Kereszténység
(411)
(124)
(207)
restaurált
sérült
(17)
(132)
487 tétel
Vallás és spiritualizmus
5. oldal / 9
Afrikai maszáj tőr faragott figurális tokban
Antik nagyon szép fa keretben Német szentkép nagy
Nagyon szép három részes házioltár, ikon
Miniatűr Mária Kis Jézus tündéri
Nagyméretű fém kereszt falra akasztható és énekes imakönyv
Antik fa feszület porcelán korpusszal
EGY FORINTRÓL - DÚSAN FARAGOTT VÉLHETŐEN INDIAI FALI DÍSZ
EZÜSTÖZÖTT KÖNYV ALAKÚ EREKLYETARTÓ MEDÁL SZŰZ MÁRIA A KISJÉZUSSAL KEGYTÁRGY
MIRJAM IMÁDSÁGOK ZSIDÓ NŐK SZÁMÁRA MAGYAR NYELVŰ 1917
Antik, nagyméretű ikon; a máriapócsi Istenszülő/Könnyező Madonna,fatáblán, kézzel festett,aranyozott
5 db OPALIZÁLÓ ANGYALKVARC KŐ HÁZI OLTÁRRA TALIZMÁNNAK
Antik angyalkás biszkvit szenteltvíztartó
Tűzzománc kép
Szűzanya ikon
Herz Jesu Segen 1915 német imakönyv
3D régi ritka szentkép falikép II. János Pál pápa
HALVÁNYLILA ACHÁT, ANGYALKŐ TALIZMÁNNAK
Régi Vallási témában könyvek.
EGY FORINTRÓL - SPIRITUÁLIS EREJŰ KERESZT ÉS SZENTELVÍZTARTÓ
Mátyás templom tetőcserép!
ART EZÜSTÖZÖTT NAGY GYERTYATARTÓ ÖT ÁGÚ 28 cm, 870gr
Korpusz,kereszt,fafaragás
Nagyon szép kézzel festett ikon
Régi réz csatos imádságos énekes könyv Szent vagy Uram 1938 vallási aranyos könyvecske Sík Sándor
1,-Ft Gyönyörű Múzeális antik 18 sz. Ortodox Ikon
Viasz falidísz Mária a kis Jézussal
Jezsuita rend, papi ruha! 19. század végei/20. század eleje! Dalmatika, és miseruha!
Ikon réz okláddal 23x19 cm-es
Réz korpusz, feszület. Felső részén lyuk, így akár medálként is viselhető. Szépen kidolgozott
Menóra
Porcelán kép,19.század, kézzel festett, aprólékos kidolgozás. Szűz Mária. Hibátlan, gyűjtői darab.
Puttó fej pár. Gipsz, vastagon festett, aranyozott. Antik darab, jelzett. Fotók szerinti állapotban.
Nagyméretű, aprólékosan faragott, fa feszület, korpusz. Gyűjtői darab.Fotók szerinti állapotban
Régi orosz ikon fatáblán
Tündéri kicsi antik porcelán szenteltvíztartó
Ólomüveg-mozaik ikon, jelzett,beépítve építve díszes kovácsoltvas rácsozattal,1930-1940?
1,-Ft 4 db imakönyv egyben!
2 darab szvrintem indiai elefánt kolomp harang csörgő egyben KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
Ikon gyüjtemény. Kézzel festettek. 10 db
Régi réz csatos imádságos énekes könyv kb 1925 vallási aranyos könyvecske KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
1,-Ft Gyönyörű kidomborodó antik Szentkép
szép és érdekes kegyérem nagyobb méretű, talán cinkből KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
Dr. Hevesi Simon - Két ünnep beszéd
Fa feszület, fa gyöngy láncon
Templomi fűstölő
19. századi templomi ostyasütő
Nagy egyházi tétel egyben eladó! / részletek a leírásban/
Szent János. Ortodox ikon tojás tempera fán. 40x30 cm-es
Antik ikon nagyon szép állapotban
Nagyon régi vallási tárgyak különböző állapotban! Van köze több mint 100 éves darab is!
Barokk fa korpusz, bünbánó Madonnával 300 éves.103 cm
Mini rózsafüzér szelencével szenteltvízzel
Nagyméretű gyönyörű, fatáblára festett ikon, finom kézi munka 49*37 cm
Modern, de nagyon jó minőségű ikon, 31*27 cm
Modern, de nagyon jó minőségű ikon másolat 38*31 cm
Mária szobor fa faragott 30 cm
3db!19. századi, eredeti templomi oszlop/posztamens! Fellelt, kizárólag tisztított állapotban! 88cm!
Antik házi oltár 598
Antik gipsz relief, fali táblakép
Kehely Volkenstein & Glükselig (áldozati?)
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
9
Ugrás erre az oldalra: