Vallás és spiritualizmus (487 tétel)
Vallás és spiritualizmus
(487)
Buddhizmus
(16)
Egyéb
(22)
Hinduizmus
Judaizmus
(33)
Kereszténység
(411)
(124)
(207)
restaurált
sérült
(17)
(132)
487 tétel
Vallás és spiritualizmus
4. oldal / 9
Buddha - Buddhista Titán (Titanium) medál, amulett.
ANTIK VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
2 db csatos imakönyv
ANTIK NAGYON SZÉP IKON,VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
judaika zsidó mezúza
ANTIK XIX.században KÉSZÜLHETETT KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FARAGOTT FA ÉS PORCELÁN
MÉRETES 47,5 cm MAGAS ANTIK KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,CSODÁS ANTIK DARAB
Porcelán SIVA szobor
Csipkeszegélyes litográfia, imakönyvi szentkép
1,-Ft Gyönyörű antik Korpusz zárt üveges keretben!
Antik gyönyörű fali dísz - domború üveg alatt a Megváltó - 23 cm. (14)
A HAFTÓRÁK - Mózes öt könyvéhez - Dr Bernstein Béla
Sárgaréz kereszt 8.5*6.5 cm
Domborított üvegre festett Maria Zell-i kegykép
Antik, vallási témájú selyemkép, mindkét oldalán festett, fotók szerinti állapotban.
Nagyméretű(100x55cm), fából faragott kereszt, feszület, korpusz.
Szent Biblia 1899
Lelki Manna - Imádságos és énekeskönyv, díszdobozban, 1931
Régi judaika imakönyv, 1913 wien
Kegytárgyak. Szenteltvíztartó, Szűz Mária, és egy kereszt nyaklánccal.
2 db Mária ábrázolás a gyermek Jézussal .
3 db Szentkép különleges motívummal 1900,19o1,1902 -ből
Vojtech Kubasta:"Gloria in Excelsis Deo", kihajtós Betlehem eladó!
Áttört csipkeszegélyes S.Maria A . Sloszberg Piéta képes lithográfia kegyhelyi emlék
Szentkép, imakönyvjelölő emléklap áttört csipkés Maria-Zell
Antik 19. századi, nagyméretű bronz álló kereszt , korpusszal .
Gyűjtőknek !Francia Párizsban nyomtatott áttört csipkés szentkép , imakönyv jelölő litográfia
Áttört csodálatos St. Maria Zell litográfiai nyomattal Wien imakönyvi jelölő emléklap
Biblia Sacra, Szent Biblia latin nyelven, 1737. évből
ARANYOZOTT VALLÁSI FA IKON ICON NYOMAT FÁRA
1 ft os aukció. Barokk egyházi persely. 18 sz
6 darab ásvány, fadobozzal együtt! Tigrisszem, jáspis, ametiszt, szodalit, kiasztolit-keresztkő
AURA KVARC, több mint 1 kg-os különleges ásvány gömb! Maga a csoda! Átmérő: 9,6 cm!
Középkori feszület kőből - RITKASÁG!!!
Pongracz Ester - Arany Korona 1862- Imádságos és énekeskönyv
Régi fém asztali feszület ,korpusz,kereszt
Régi református énekeskönyv
IMÁDKOZÓ MADONNA - RENESZÁNSZ FALIKÁRPIT
Antik bronz korpusz kereszten 845
ANTIK, KÉZZEL FESTETT PORCELÁN KÉP FLORENTIN KERETBEN
TÖBB SZÁZ ÉVES, NAGYMÉRETŰ ORTODOX PRAVOSZLÁV IKON
Feszületek lotban
EGY FORINTRÓL - FARAGOTT SZENTKÉP
Párizsi hórás könyv szép bársony kötésben eredeti dobozával 495
Ezüst ikon
KATOLIKUS ZOMÁNCOZOTT FÉM FESZÜLET KERESZT ASZTALI IMAKERESZT.
Taslich ima - judaika kis méretű imakönyv, 1927
Antik utazó házi oltár, porcelán ikonnal
Réz kereszt, fa táblán
1 forintról faikon
Régi Egyházi Kép
RETRO IKON ICON FA ÉS FÉM. 20 SZÁZAD
1,-Ft Régi Zsidó Judaika Dávid csillagos ékszeres faládika csont berakással
Nagyméretű asztali kereszt,házioltár
RÉGI EZÜST SZÍNŰ FÉM FESZÜLET KERESZT - AUKCIÓN CSAK 2 NAPIG!
EGY FORINTRÓL - JELZETT VALÓSZÍNŰLEG SZENT ERZSÉBET SZOBOR
EGY FORINTRÓL - APRÓLÉKOS KOLOSTORI MUNKA, ZÁRDAMUNKA
Namji Dowajo afrikai törzsi termékenységi szobor /Afrika Cameroon
CÉDRUS FA RÓZSAFÜZÉR IMA LÁNC KERESZTTEL OLASZORSZÁG ITALY
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
9
Ugrás erre az oldalra: