Vallás és spiritualizmus (487 tétel)
Vallás és spiritualizmus
(487)
Buddhizmus
(16)
Egyéb
(22)
Hinduizmus
Judaizmus
(33)
Kereszténység
(411)
(124)
(207)
restaurált
sérült
(17)
(132)
487 tétel
Vallás és spiritualizmus
2. oldal / 9
Az aspiránsok kézikönyve
Jézus Szentséges szívének tiszteletőrsége
Hóvirágok a kis Jézuskának
Réz szenteltvíztartó és Mária a kis Jézussal réz falidísz egyben
2 db antik puttó
Lourdes-i szűz Mária , festett porcelán
Antik fém szenteltvíz tartó.
Antik egyházi, templomi oltár, ereklyetartó
Három kínai bölcs, bronz ötvözet
Antik,Első Áldozási Emlék 1919.
1,-Ft Egyházi kegytárgyak egyben 19 db van bent ezüst is
Zenélő csikung golyók 166
Ikon "DÁVID IMÁJA" . A huszadik század második fele.
Kereszt Ikon-tok. X!X század
Az óhitűek keresztrefeszítése. Körülbelül a XIX. század közepe.
Tündéri csont gyöngyház berakásos intarziás fa ikon.
Ikon "Sarovskii Szeráfim" aranyon. Tizenkilencedik század vége
Az ikon "Mindenható Isten" a táblán, a kiotban.
Antik,ólom,zarándok szobrocskák,szentek szobrocskái
Anderen ín Mariazell réz emlék plakett asztali tartóban kb 8 cm átmérő
Imakönyvek
Finn vallási zománcos medál
Régi kereszt / feszület / réz
1,-Ft Hatalmas Antik Egyházi korpusz
Menóra
Apácamunka-Szent György ábrázolásával
F. J. jelzéssel: Szent József a kis Jézussal , sérült
1,-Ft Antik Egyházi korpusz
Szárnyas, nyitható kis ikon fából, dombornyomott
Réz asztali feszület kegytárgy
Vallásos útmutató : A széles és a keskeny út.
Szent Teréz, remény képeslap.
Szeretett, hit, remény képeslap.
Modern, minimalista stílusú kis fali kereszt, feszület fából, réz betéttel
JUDAIKA MEZUZA - Szépséges IPARMŰVÉSZ TÜZZOMÁNC ZSIDÓ mezuza (mezúza, mezüze) מְזוּזָה
Antik Régi aranyozott fém tibeti amulett medál Nepál nepáli
Selyem kép Mátraverebély-Szentkút.
1,-Ft Antik Egyházi szenteltvíztartós korpusz gyertyatartókkal
IXX. századi, kézzel festett, gipsz angyal szobor. Fotók szerinti állapotban.
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben
1 Ft-ról induló! Régi feszület, rózsafüzérrel! 20. század első fele! 22cm magas!
SZENT ANTAL KEGYTÁRGY MINIATÚRA SZOBOR ÉSD SZELENCE
Krisztus a kereszttel! Asztali kegytárgy! 20. század első fele! Magassága 16cm, szélessége 20cm!
19. századi szentkép! August Klein (Wien) ! Extra keretben (bőr, és réz) 33cm magas!
Antik Szent család szobor nagy 33.5 cm magas 25 cm széles.
Cinn domború mintás fali kép Mária kis Jézussal
Szerencse hozó jáde Buddha
Nagyon szép kézzel festett kereszt puttókkal gyertyatartókkal.
Rózsafüzér különlegességek
Antik, sorszámozott, Suentek párban, porcelán figura, szobor, kegytárgy.
1 Ft-ról induló! 20. századi feszület, két porcelán figurával! 45cm magas!
Új Sion énekei- judaika könyv
Szent kép Mária Jézussal 15.5cm x 13 cm
Krisna könyvek, 3db
TIBETI NEPÁLI ARANYSZÁLLAL ÁTSZŐTT SELYEMSZERŰ FALI SZŐTTES BUDDHA KWAN YIN NEPÁL TIBET
RÉZVERETES FÁRA FESTETT MINIATŰR IKON ICON
TIBETI NEPÁLI BUDDHA BUDDHISTA NAGY THANGKA SELYEM VÁSZONRA
TIBETI NEPÁLI SELYEM SZATÉN FALI HANGING BUDDHA BUDDHISTA THANGKA
RÉGI EZÜSTÖZÖTT ZOMÁNCOZOTT FÉM FESZÜLET KERESZT ASZTALI OLTÁR
60
60
80
100
1
2
3
4
5
9
Ugrás erre az oldalra: