rudnay (57 tétel)
RUDNAY GYULA - BÍRÁLATI SZÁM MNG 190/980
ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSSEL ÉLETTARTAM GARANCIA
168.000 HUF
474.50 USD
Feltöltve: Tegnap, 11:10
650.000 HUF
1,835.85 USD
Feltöltve: 2024. máj. 23. 18:34
45.000 HUF
127.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:31
66.000 HUF
186.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
56.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 14:37
65.000 HUF
183.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
84.73 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
125.000 HUF
353.05 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 09:31
580.000 HUF
1,638.14 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
127.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 19:04
320.000 HUF
903.80 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 19:35
65.000 HUF
183.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
97.44 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
53.66 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 11:59
79.990 HUF
225.92 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:39
195.000 HUF
550.75 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
420.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 18:27
25.000 HUF
70.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
49.43 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
84.73 USD
85.000 HUF
240.07 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 19:12
89.000 HUF
251.37 USD