rudnay (17 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
83.33 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
95.83 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
413.87 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.33 USD