rudnay (17 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
83.65 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
125.47 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
96.19 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.98 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
415.44 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.65 USD
katona kiss
kovácsoltvas falipolc
szárny
hegyikristály ezüst gyűrű
budapest 1938
brother
porcelán vaddisznó
levesestálka
hímzett karácsonyfadísz
német porcelán kávéskészlet
süti formák
zelezny brod
kisded
soma lászló
süteményes állvány
antik ló
gorka pálinkás
alföldi kórház
herendi női szobor
porcelán mélytányér
trubadur
drasche galambos
zsúrkocsi antik
tekla nyaklánc
vatikán euro