rudnay (24 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
83.33 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
95.83 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
413.87 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 19:12
89.000 HUF
247.21 USD
tóth miklósné
fa esernyőtartó
mini tányér
pietro toretti
négyzet
csihalek ferenc
macskanyelv
szobor kakas
dutka
buci babák
gránit tulipános
herendi apponyi leveses
petróleum lámpa alkatrészek
retro lemezjáték
olasz táj
kaboca
régi kanapé
nos óra
kerámis
ezüst fogpiszkáló tartó
dzsemtartó
régi diódaráló
big ben
üvegdiszek
coltrane