rudnay (25 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
82.90 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
95.33 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
411.74 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
82.90 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 19:12
89.000 HUF
245.94 USD
antik ónémet
retro német kerámia
szeged képeslap
műanyag karácsonyfa dísz
tükrös petróleumlámpa
pm kerámia
női akt festmény
soliter gyűrű
sárdy
lovas vadász
blaha lujza
faipari
centi
templomi szobor
hajókoffer
szakrális
kiss roóz oroszlán
artdeco karóra
porcelán levél
ezüst kávé
ii lipót
fény és árnyék
annuska báránnyal
óriás kínáló
antik legyező