gebhardt (10 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
343.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:30
15.000 HUF
41.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 10:50
59.000 HUF
163.60 USD
1948. Április 4. Hazánk felszabadításának ünnepe kiadvány Gönczi-Gebhardt Tibor borító képek szerint
9.999 HUF
27.73 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.26 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
658.84 USD
rózsás kendő
2 forint 1952
akvamarin ékszer
szecessziós ezüst medál
páger antal
rózsi
japán yen
turiák ödön
levesestál bavaria
hummel karmester
kínai ló
vastagon ezüstözött
jegyzetfüzet
certina karóra
napellenzo
réz naptár
aqvincumi porcelán akt
commodus
1849 3 krajcár
siska
aquincum fésülködő
zsebnaptár
retro magyar kerámia
nana
orwo