sándor józsef (24 tétel)
Gy. Sándor József (1887-1936) - Olasz Táj | 1928. Munkácsy Céh 1936. Benczúr Társaság Nemzeti Szalon
260.000 HUF
718.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 22:19
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 14:31
12.500 HUF
34.54 USD
GAÁL JÓZSEF (1960-): Holdaskönyv 2003. akvarell, tusrajz, könyvillusztráció
Reprodukálva:Weöres Sándor-Pásztor B.:Holdaskönyv
149.000 HUF
411.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 08:35
1.750 HUF
4.84 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 09:29
7.800 HUF
21.55 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 19:19
1.800 HUF
4.97 USD
Feltöltve: 2024. jan. 25. 12:20
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 10:58
160.000 HUF
442.13 USD
Feltöltve: 2023. nov. 07. 10:14
7.500 HUF
20.72 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:02
4.200 HUF
11.61 USD
Pákéi, Sándor József: Az EMKE negyedszázados örömünnepének s a kapcsolatos kolozsvári orsz. közművel
9.900 HUF
27.36 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 10:23
270 HUF
0.75 USD
Feltöltve: 2023. aug. 08. 16:32
12.800 HUF
35.37 USD
Feltöltve: 2023. aug. 04. 09:49
24.500 HUF
67.70 USD
Feltöltve: 2023. júl. 14. 19:10
3.000 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. júl. 08. 05:39
1.700 HUF
4.70 USD
cook
1938 5
csillagos
sikattyú
lovak festmény
papír tojás
kétszáz forint
thompson
fehér teáscsésze
hollóházi dísztányér
sétabottartó
antik kert
hosszú ezüst nyaklánc
molnár piroska
bronz vadász
porcelán sótartó
venesz
zsinagóga
igazgyöngy gyűrű
arany akvamarin
licitek
seamaster
epres porcelán
kínai katona
eozin vágyódás