sándor józsef (14 tétel)
Gy. Sándor József (1887-1936) - Olasz Táj | 1928. Munkácsy Céh 1936. Benczúr Társaság Nemzeti Szalon
260.000 HUF
718.74 USD
GAÁL JÓZSEF (1960-): Holdaskönyv 2003. akvarell, tusrajz, könyvillusztráció
Reprodukálva:Weöres Sándor-Pásztor B.:Holdaskönyv
149.000 HUF
411.90 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 09:29
7.800 HUF
21.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 10:58
160.000 HUF
442.30 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:02
4.200 HUF
11.61 USD
Pákéi, Sándor József: Az EMKE negyedszázados örömünnepének s a kapcsolatos kolozsvári orsz. közművel
9.900 HUF
27.37 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 10:23
270 HUF
0.75 USD
Feltöltve: 2023. aug. 04. 09:49
24.500 HUF
67.73 USD
vadász nyakkendő
obszidián ezüst gyűrű
lovassport
ezüst 1kg
zsolnay kancsóváza
1986 500 forint
régi bőr címke
az eltűnt idő nyomában
selyem kollázs
rábainé
ametiszt gyémánt
csehszlovák karácsonyfa dísz
sörüveg
győr 750
szecessziós vitrines szekrény
gabe
vadász kiállítás
meisseni porcelán étkészlet
forgalmi sor 2016
fekete ferenc
eladott porcelán
lóportré
egymillió bilpengő
kék piros mintás
villeroy ritkaság