virágtartó (3 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.49 USD
bőrvarrógép
kínai ékszerdoboz
lonkay
férfi fülbevaló
art deco étkészlet
katona festmény
dísztök
modori
képcsarnokos festmények
empire falikar
zsolnay virágmintás
zsolnay nyakék
zola
háncs
női blézer
pekáry istván
rudolf ditmar znaim
cserép kancsó
art deco könyvszekrény
putyu
vila
alföldi porcelán gyerek
selyem mokett
bravo magazin
textil szalvéta