virágtartó (3 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
138.86 USD
zsolnay dobozka
lóherés alföldi porcelán
édesvizi fekete gyöngy
érem plakett
karácsonyfadísz hold
amerikai magyar
arany lemezelt
ezüst bögre
lavotha
szalóky károly
nagyméretű festmények
antik hatású
pin up kártya
régi vasalók
mikulás zacskó
hollóházi oroszlán
garfield zseb
rendőrsapka
óherendi viktória
fiatal
ezüst gyűrű 65
plüss róka
10000 pengő 1946
apátfalvi tányérok
manó karácsonyfadísz