virágtartó (2 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
139.18 USD
memento
pál utcai
kerek étkezőasztal
gulyásos tányér
karneol gyűrű
ügető
hal váza
bútor láb
briliáns gyűrű
rejtő jenő
rigopal
10000 milpengő 1946
tányér ferenc józsef
tóth szvetlana
aranykarperec
coalport
morzsa seprű
tolóajtó
zsolnay pompadour teáskészlet
kagyló ékszer
könyv támasz
turán
szó
hollóházi angyalka
eozin csóka