virágtartó (8 tétel)
Pirogránit nagy méretű itató, jelzett szép múltszázadi darab, virágtartónak, mosdótálként, dekoráció
49.990 HUF
140.75 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:31
9.876 HUF
27.81 USD
Eladva: 2024. márc. 18. 15:19
Feltöltve: 2024. máj. 15. 16:27
25.000 HUF
70.39 USD
budapest 150
enteriőr gitárral
régi kép fotó
nagydíj
füles süteményestál
erdélyi antológia
akció figura filmfigura
farkasházy jenő
100 svájci frank
mentőszolgálat 50 forint
pesti gyűrű
oktat�
pcs
oblatt julia
zsolnay retro kék pöttyös
viktória mintás herendi kagyló kínáló
szász endre porcelán forma 1
orrszarvúbogár
ingridglass
szecessziós ólomüveg ablak
jókai összes nemzeti kiadás
gysz
brv
fali��ra holland
fz