ezüst (191 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:54
210.000 HUF
580.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
295.000 HUF
814.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
63.000 HUF
174.05 USD
ANTIK EZÜST FIGURÁLIS GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EREDETI KÉZZEL FESTETT ANTIK ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
1.200.000 HUF
3,315.19 USD
ANTIK EZÜST DOMBORÚ GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EGYEDI TULIPÁN SZIVÁRVÁNY ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
600.000 HUF
1,657.60 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
346.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:22
68.000 HUF
187.86 USD
68.000 HUF
187.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:21
55.250 HUF
152.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
34.000 HUF
93.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 13:24
150.000 HUF
414.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:22
129.000 HUF
356.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 06:35
78.000 HUF
215.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:38
499.000 HUF
1,378.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 17:26
54.240 HUF
149.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 12:50
359.000 HUF
991.79 USD