ezüst (196 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:36
374.850 HUF
1,052.55 USD
188.700 HUF
529.86 USD
1.338.750 HUF
3,759.11 USD
92.820 HUF
260.63 USD
688.500 HUF
1,933.26 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 20:34
199.999 HUF
561.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:59
70.000 HUF
196.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:34
150.000 HUF
421.19 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 12:36
390.000 HUF
1,095.09 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:13
299.000 HUF
839.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 11:00
1.739.000 HUF
4,882.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
295.000 HUF
828.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
63.000 HUF
176.90 USD
ANTIK EZÜST FIGURÁLIS GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EREDETI KÉZZEL FESTETT ANTIK ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
1.500.000 HUF
4,211.89 USD
ANTIK EZÜST DOMBORÚ GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EGYEDI TULIPÁN SZIVÁRVÁNY ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
750.000 HUF
2,105.95 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
502.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:22
85.000 HUF
238.67 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:21
65.000 HUF
182.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
40.000 HUF
112.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:22
129.000 HUF
362.22 USD