gebhardt (6 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.54 USD
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
99.200 HUF
275.63 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
660.17 USD
szalamandra
ferkovics
2 fillér 1979
kő mozsár
király szobor
női kosztüm
maxi
tóth ernő szobor
acél óraszíj
alföldi zöld porcelán
zsolnay tiger
herendi szüretelő pár
umberto eco
fokhagyma tartó
csokoládé öntőforma
fém íróasztal
retro italok
kovács kalapács
fauna
20 fillér 1958
finn tőr
oistrakh
herendi sárkányölő
bernard buffet
rövidnadrág