gebhardt (6 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
99.200 HUF
275.63 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.54 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
660.17 USD
turi polgár istván
török jános anya gyermekével
pápa szobor
óriás kínáló
párbajtőr
majláth
légy boldog
angol porcelán bögre
halas csendélet
1843
5 para
erzsi novák
trapéz
folyatott
alföldi gulyás
görgényi tamás
parfűmlámpa
hologramos
lenin büszt
kolozsváry lajos
festmény arató
fátyol üveg váza
peridot fülbevaló
szövetkabát
citromos