gebhardt (6 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
99.200 HUF
275.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.49 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
659.96 USD
bér
negrin
úszó
melegen tartó
50 forint 1992
gyöngy ékszerek
mid century sideboard
nagy bögre
pallas lexikon
pipacsos gránit
kodály
rózsaszín kancsó
aukció
polc konzol
betétkönyv
traubisoda
feraud
gurulós szék
icu
retro doboz
hollóházi népviseletes
retro ékszer
bodrogkeresztúri tál
cigarettásdoboz
fóth ernő