avantgard (13 tétel)
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
392.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 15:35
220.000 HUF
616.48 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:39
220.000 HUF
616.48 USD
48.000 HUF
134.51 USD
65.000 HUF
182.14 USD
140.000 HUF
392.31 USD
35.000 HUF
98.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 02. 10:13
75.000 HUF
210.16 USD
CZÓBEL BÉLA: VIRÁGCSENDÉLET IBOLYÁNAK - az eredetiség bizonyításával
Újabb csoda a gyűjteményből, garanciával
1.500.000 HUF
4,203.29 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 18:11
99.999 HUF
280.22 USD