tihanyi lajos (7 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 13. 16:32
105.450 HUF
296.33 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
337.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
421.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,405.07 USD
tömlőtartó
2009 forgalmi sor
forgó betlehem
solymosné göldner márta
kahla mesés
ezüst gyűrű tanzanit
katowice
tiffany óra
ti
10000 forint 1997
retro hátizsák
zsolnay mini váza
dupla ágy
ezüst gyűrű 61
fácán festmény
szalmadísz
porcelán bonbonos
borkiöntő
donatello
zsolnay keleti
üvegtömb
kristályvíz üveg
mihály béla kerámia
indigolit
kovácsoltvas bortartó