rudnay (34 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 01. 11:14
28.000 HUF
77.77 USD
Szabó Vladimir (1905-1991) Ablak című rézkarca, keretben, jelzett, eredeti.Rudnay, Vaszary tanítvány
45.000 HUF
124.99 USD
RUDNAY GYULA - Vágtató lovasok, rézkarc, kerettel 28x38 cm, hagyatéki (fekete-fehér, századfordulós)
19.000 HUF
52.77 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
30.000 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 10. 19:12
89.000 HUF
247.21 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 14:28
149.000 HUF
413.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 10:58
34.500 HUF
95.83 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
17.500 HUF
48.61 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 20:39
9.999 HUF
27.77 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 07:49
30.000 HUF
83.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:16
20.000 HUF
55.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:50
25.000 HUF
69.44 USD
porcelán madarak
gáborjáni
szász endre szőnyeg
eozin jegesmedve
buszjegy
után
török jános sérült
zsolnay vitéz
júlia
malacka
barbara
80 as évek
legénybot
cseréppipa
lukács kató
kegyérem
vesszőkosár
antikheviz
magyar iparművészet
teplitz
muránói pohár
kömpöczi
régi függöny
fajansz váza
arany lógós fülbevaló