Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
166 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 19:38
38.000 HUF
105.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:21
49.900 HUF
138.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
138.88 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:12
54.000 HUF
149.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:28
55.000 HUF
152.77 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
180.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
180.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
135.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 14:34
80.000 HUF
222.21 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
144.44 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
233.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
272.21 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.77 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
333.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
339.83 USD
Feltöltve: Tegnap, 09:19
125.000 HUF
347.21 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
347.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
361.10 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
szász endre hollóházi porcelán
táncsics
szerelmes
magyarország
szerb antal
piatnik
hosszú ezüst lánc
golyós szódásüveg
fémszálas
hibás
ezüst torta
ezüst sütemény
magyar néphadsereg
fogpiszkálótartó
diener
aquincum váza
lavalliere
szepes mária
bronz érem
paroli
uncia
zsolnay kupica
komárom
kamarás
visszatért