Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
167 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 19:38
38.000 HUF
105.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:21
49.900 HUF
137.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
138.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
149.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
152.05 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
179.70 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
179.70 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 14:34
80.000 HUF
221.17 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
232.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
270.93 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.46 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
331.75 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
338.24 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
345.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:27
125.000 HUF
345.58 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
359.40 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
csiszolt váza
gyerek thonet
kristály tányér
bross gyémánt
seiko automata
zsolnay fedő
5 rubel 1909
kósa
étkezőasztal székekkel
nicaragua
scultéty éva
vízimalom
bohóc baba
herendi teás csésze
szvasztika
levesestál kék
akantusz
pintér istván pál
vlaszov
200 forint 2001
minimalista ezüst
május 1
salamon szigetek
borostyán arany
onix gyűrű