Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
168 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
609.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:27
125.000 HUF
346.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 16:40
165.000 HUF
457.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
550.000 HUF
1,524.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:21
49.900 HUF
138.33 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
271.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 12:58
380.000 HUF
1,053.39 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 14:34
80.000 HUF
221.77 USD
Gyönyörű
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
360.37 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:29
122.345 HUF
339.15 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 11:16
298.000 HUF
826.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
fehér antik
herendi áttört váza
játék pisztoly
alföldi bögrék
restaurálandó
moncsicsi bögre
zen
skorpió medál
art deco női karóra
horgolt tároló
tramontina
antik ón
férfi papucs
marokkövek
mario
vef
zsolnay eozin plakett
kajak
faragó miklós festmény
süteményes doboz
kovacsev
római katona
hollóházi ametiszt
zsolnay dzsámi
herendi mozart