Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
148 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2023. dec. 15. 23:50
7.000 HUF
19.71 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:14
7.000 HUF
19.71 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:16
7.000 HUF
19.71 USD
Kiscica - Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Gyerekszoba
Cica, macska,állat, Kortárs művészet, illusztráció
8.880 HUF
25.00 USD
Mamacica - Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Gyerekszoba
Cica, macska,állat, Kortárs művészet, illusztráció
11.880 HUF
33.44 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Kakaó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron Gyerekszoba
Medve, Cica, állat, Mese, Kutya, Róka, Karácsony
12.880 HUF
36.26 USD
Cirmi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
12.880 HUF
36.26 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
36.26 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
36.26 USD
Madárles - Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Gyerekszoba
Medve, Cica, állat, Mese, Illusztráció, Téli kép
12.880 HUF
36.26 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
36.26 USD
Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Cica a kertben
Macska, Cica, Állat, Virág, Kert, Kortárs művészet
13.880 HUF
39.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 16:52
14.000 HUF
39.41 USD
Szimat - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
14.880 HUF
41.89 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:31
15.000 HUF
42.23 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:48
15.000 HUF
42.23 USD
Feltöltve: 2023. aug. 14. 12:38
15.000 HUF
42.23 USD
Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Cica, macska,állat, Kortárs művészet, illusztráció
15.880 HUF
44.71 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
53.15 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
53.15 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
55.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 16:02
20.000 HUF
56.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 05:48
20.000 HUF
56.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 10:24
20.000 HUF
56.30 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 20:25
20.000 HUF
56.30 USD
Ölelés - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Gyerek, ajándék, Nyuszi, rajz, Havas, Róka, állat
21.880 HUF
61.60 USD
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
Eladva
Malacka - Eredeti Akril Festmény Keretben (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Malac, Disznó, Állat, Vadászat
22.880 HUF
64.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
64.75 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
67.23 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
67.23 USD
Feltöltve: 2023. aug. 06. 20:11
25.000 HUF
70.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 15:24
25.000 HUF
70.38 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 10:42
25.000 HUF
70.38 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 11:10
25.000 HUF
70.38 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kesztyű doboz
felvidéki
triál
biwa gyöngy
nyúl nyuszi
5 márka 1939
szász endre doboz
budavári
1974
vészabó noémi
porcelán ház
arany forint
wanyerka
táncoló juhász
herendi sztálin
réz macska
absztrakt festmény
herendi zo
iráni
herendi viktória tálka
soumak
vágó pál
ezüst tőr
smetana ágnes
képeslap album