Összes termék (17 tétel)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Porcelán
(8)
Üveg
címeres tányér
(17 tétel)
Keresőszó: címeres tányér
Magyar koronás címer Hüttl Tivadar kistányér pár
BUDAFOKI ZOMÁNCOZOTT TÁL MAGYAR CÍMER 1FT-RÓL
Magyar címeres, kakasos népi wilhelmsburgi fali tányér
"Isten áldd meg a magyart" angyalkás címeres üveg kistányér
6 db Herendi desszertes tányér 1941 évi, koronás címeres
Hollóháza magyar címeres tányér, 1860-1902
ZSOLNAY CÍMERES DÍSZTÁNYÉR
Antik nagy méretű nemesi címeres falitál, 39,5cm
Szép, címeres, tűzoltó dísztányér rézből, lemezből domborított
IGAZI ANTIK SZÉPSÉG!!! PORCELÁN CSIPKÉZETT TÁNYÉR, MÉLY CÍMER NYOMATTAL
19. századi osztrák címeres tájképes keménycserép tányér
22 cm Ón tányér címeres
22 cm Ón tányér páncél pajzs címer motívummal
Herendi antik teáscsésze alj Ferenc József címeres
Ezüst címeres fali tányér 925-ös Peru, Nincs Minimálár!!!
Herendi antik címeres áttört tányér
JELZETT DÍSZTÁLKA "AUSZTRIA TARTOMÁNYAINAK CÍMEREI"